PARDUOTI
VISI
BUTAI!
GREITA BUTO PAIEŠKA

PATOGU GYVENTI

Šeimos gyvenimas kupinas netikėtumų ir nuolatinio skubėjimo, tad pirmiausia galvojame apie Jūsų patogumą. Grįžę ir saugiai palikę automobilį, iš požeminio garažo liftu pakilsite į namus, kur visos erdvės apgalvotos ir suformuotos Jūsų patogumui. Apšviestame ir žaliuojančiame, tik pėstiesiems skirtame kieme mėgausitės gamta, o Jūsų atžalos vaikyste džiaugsis žaidimų aikštelėje.

GERA GRĮŽTI Į NAMUS

Į namus, kuriuose galite mėgautis visaverčiu poilsiu su šeima, gera grįžti, už sienų paliekant miesto šurmulį. Vakaras privačioje terasoje ar namuose prie židinio neabejotinai taps jūsų pamėgtu ritualu. Nuo ištisus metus žaliuojančių 43-61 kv. m ploto viršutinių terasų atsiveria ąžuolyno parkas bei žavinga Kauno panorama. Pirmojo aukšto gyventojams priklausančios lauko terasos virs šeimos laisvalaikio ir poilsio oaze, kurioje ir kvapni ryto kava ir šeimos pietūs įgaus naują, ypatingą prasmę. Mes tikime, jog namai ten, kur širdis.

NEVARŽYKITE SAVĘS

Kuriame laikui ir aplinkai nepavaldžius, taupius ir išskirtinius namus, kuriuose kartų kartos ilgam įleis šaknis. A klasės energinį efektyvumą užtikrina energiją taupančios pastatų inžinerinės sistemos ir sertifikuotos, aukščiausios kokybės natūralios medžiagos. Teritorija saugi – aptverta ir stebima vaizdo kameromis. Architektūrą išbaigia belgiškų rankų darbo plytų mūro fasadas, didžiulės terasos bei unikalaus dizaino balkonai. „Ąžuolyno namai“ – tai skandinaviško stiliaus įkvėpta ramybė bekompromisei gyvenimo kokybei. Gyvenkite nevaržydami savęs.

VISKAS RANKA PASIEKIAMA

Kauno Ąžuolynas - žalioji miesto širdis, kvėpuojanti tyru oru. Greta namų esantys Vytauto ir Ąžuolyno parkai, Dainų slėnis - tai nesibaigiantys takeliai važiuojant dviračiu ir pėsčiomis. Šalia esantys teniso kortai, baseinas, futbolo aikštynas - aktyvus laisvalaikis pavers gyvenimą visaverčiu, visada rasite kuo užimti savo atžalas. Greitai pasiekiamos ir pramogos: Laisvės alėja, „Perkūno namai", prekybos ir pramogų centras „Akropolis” bei „Žalgirio” arena.

ŽEMĖLAPIS

NET 84 ŠEIMOS ĮLEIDO ŠAKNIS ĄŽUOLYNO NAMUOSE

Skandinaviška architektūra

erdvūs butai

metų garantija

požeminės aikštelės
vietos automobiliams

bool(false)