parduota 95% butų
GREITA BUTO PAIEŠKA

Ąžuolyno namų projektas mums yra išskirtinė galimybė parodyti, koks patogus ir kokybiškas gali būti gyvenimas prestižiniame Kauno Žaliakalnyje.

PATIRTIS

Mes žinome, kas rūpi mūsų klientams - kuriame jiems tikrus namus, kurie nepavaldūs laikui. Didžiuojamės įgyvendinamais projektais:

"Smėlio vartai"

Čia nutyla miesto šurmulys ir prasideda... jūra. Sukūrėme vietą prasmingam poilsiui, kur tarpusavyje dera natūrali pajūrio gamta, jaukumas, stilius ir inovatyvūs sprendimai. Automobiliai liftu nuleidžiami į požeminę automobilių aikštelę, tad visas kiemas skiriamas erdvioms terasoms ir poilsio zonoms. Smėlio vartai – pajūrio namai, vertinantiems privatumą ir gamtos grožį.

"Smilčių trio"

Norėjome suteikti poilsio kokybei naujus standartus. Sukūrėme daug privačios erdvės, atvėrėme didelius langus į gamtą, pro kuriuos plūsta dienos šviesa ir pušų kvapas. Visą šio objekto prabangą išdėstėme infrastruktūriškai palankioje vietoje – nuo pramoninių ateities statybų apsaugotoje kurorto rekreacinėje zonoje. Tai ramybė, pušynas, jūra ir pėsčiomis pasiekiama Palangos centrinė dalis.