PARDUOTI
VISI
BUTAI!
GREITA BUTO PAIEŠKA

Ąžuolyno namų projektas mums yra išskirtinė galimybė parodyti, koks patogus ir kokybiškas gali būti gyvenimas prestižiniame Kauno Žaliakalnyje.

PATIRTIS

Mes žinome, kas rūpi mūsų klientams - kuriame jiems tikrus namus, kurie nepavaldūs laikui. Didžiuojamės įgyvendinamais projektais:

"Smėlio vartai"

Čia nutyla miesto šurmulys ir prasideda... jūra. Sukūrėme vietą prasmingam poilsiui, kur tarpusavyje dera natūrali pajūrio gamta, jaukumas, stilius ir inovatyvūs sprendimai. Automobiliai liftu nuleidžiami į požeminę automobilių aikštelę, tad visas kiemas skiriamas erdvioms terasoms ir poilsio zonoms. Smėlio vartai – pajūrio namai, vertinantiems privatumą ir gamtos grožį.

"Smilčių trio"

Norėjome suteikti poilsio kokybei naujus standartus. Sukūrėme daug privačios erdvės, atvėrėme didelius langus į gamtą, pro kuriuos plūsta dienos šviesa ir pušų kvapas. Visą šio objekto prabangą išdėstėme infrastruktūriškai palankioje vietoje – nuo pramoninių ateities statybų apsaugotoje kurorto rekreacinėje zonoje. Tai ramybė, pušynas, jūra ir pėsčiomis pasiekiama Palangos centrinė dalis.

bool(false)